S NÁMI UŠETŘÍTE V ZIMĚ ZA TOPENÍ!
 

Dodací podmínky.

1. Dodací podmínky zde uvedené se týkají České republiky Dodací podmínky na Slovensko je nutné dohodnout individuelně a je nutno počítat s poplatky za převod peněz účtovaných vaší bankou. Vyžadujeme platbu předem na náš účet. Do jiných zemí zboží nezasíláme.

1a. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty anebo je možno si je vyzvednout osobně.

2. Není-li v popisu výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno obvykle do 5 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem taktéž do 5 prac. dnů od obdržení platby). Je to z toho důvodu, že v případě že objedaný výrobek není na skladě, je nutné jej vyrobit.

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací  list.

Výměna zboží :

V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě, nejdéle však do 14 dnů, rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, zašleme Vám požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník. V opodstatněných případech je možné za vrácené nepoškozené zboží zaslat na váš účet fakturovanou částku.